UDANY WYSTĘP NAJMŁODSZYCH SPORTOWCÓW SP 20

W dniu 20.03.2017r. w hali sportowej KS „Michał” odbyły się Mistrzostwa Siemianowic Śl. szkół podstawowych w Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych. W zawodach wzięli udział najmłodsi reprezentanci naszej szkoły, uczniowie urodzeni w roku 2007 i 2008.

Występ w finale imprezy poprzedzony został żmudnymi treningami i eliminacjami, które rozegrano 14.03. W fazie eliminacyjnej nasi milusińscy zdecydowanie pokonali SP 6 i małymi punktami wygrali z SP 5. Finałowa walka była pasjonująca i zacięta. Klasy drugie zajęły IV miejsce, klasy trzecie – III miejsce. W klasyfikacji ogólnej szkół zdobyliśmy IV miejsce. Wyprzedziły nas SP13, SP3 i SP5.

Klasy II wystąpiły w składzie: Nyl Paulina, Ledwig Zuzanna, Kandzia Kamil i Stera Igor z IIa, Rurańska Natalia, Spyra Paulina, Hajczuk Igor i Grabowski Piotr z IIb.

Klasy III reprezentowali: Rogozińska Natalia i Adamska Hanna z IVa, Łaga Marek z IIIa, Grabowska Martyna, Rutana Karolina i Wuzik Oskar z IIIb, Strzępka Aleksandra, Prukop Bartosz i Żaczek Michał z IIIc oraz Monsior Kamil z IIb.

Katedra WF gratuluje i dziękuje zawodnikom za zaangażowanie i wolę walki oraz kibicom za doping i wsparcie. Mamy nadzieję, że mimo „pechowego” IV miejsca uznacie ten występ za udany i w przyszłym roku szkolnym z równym zapałem przystąpicie do walki.

 INFO: J. WRÓBEL