Termomodernizacja szkoły

Szanowni Państwo
Od początku czerwca w szkole trwa remont-termomodernizacja finansowana z projektu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

Opiekunem projektu jest Naczelnik Wydziału Inwestycji UM Siemianowice Śląskie Pan Krzysztof Rycman tel. 668347228


Zakres prac przewiduje: wyminę okien, wymianę oświetlenia wraz z wymianą instalacji oświetleniowej, docieplenie budynku, remont dachów, modernizację strefy wejściowej do budynku, osuszenie fundamentów wraz z izolacją. W czasie wakacji wymieniono 95% okien, lecz wymagają one jeszcze podmurowania. Termin zakończenia termomodernizacji to maj 2021.

W ciągu roku szkolnego będą się toczyły nie uciążliwe prace w budynku. Wykonawca zadba o prowadzenie prac w sposób bezpieczny dla dzieci odgradzając teren prac tymczasową ścianą odgrodą. Mogą ulec pogorszeniu warunki higieniczne, ale będziemy wszystko czynić, aby aby szkołę utrzymać w czystości. Pracowników zewnętrznych będzie także obowiązywał reżim sanitarny.
W tej chwili okolice wymienionych okien nie wyglądają najlepiej – wymagają podmurowania, co sukcesywnie będzie wykonywane.
W razie pytań służę pomocą. Pan naczelnik także oczekuje na Państwa pytania pod podanym nr telefonu.

w najbliższym czasie przekażę Państwu procedury sanitarne obowiązujące od września 2020 oraz organizację zajęć w naszej szkole.

Z poważaniem Michał Płonka