Sentymentalny powrót do przeszłości w ZSI

[nivoslider id=”8598″]

W ramach obchodów „Abrahama” ZSI tętni życiem jeszcze bardziej niż zwykle. Jedną z imprez związanych z jubileuszem było spotkanie byłych pracowników z aktualną kadrą, które odbyło się w miniony poniedziałek 24 kwietnia.

Szacownych gości w gościnnych progach szkoły witał dyrektor – dosłownie – z sercami na dłoni: były nimi przygotowane wcześniej upominki.

      

Żelaznym punktem każdej uroczystości szkolnej jest program artystyczny – tak było
i tym razem. Przed zebraną licznie widownią wystąpiło trio akrobatek, wokalistki oraz muzycy, którzy zaprezentowali utwory gitarowe i na keyboardzie. Mocnym punktem występu były skecze obrazujące życie szkoły, a także biało – czarny taniec, w którym widzowie nie mogli doliczyć się nóg tancerek.

            

      

Jako że nauczyciele mają w swej naturze bycie aktywnym, organizatorki przygotowały dla miłych gości Quiz dotyczący historii i dnia współczesnego ZSI. Panie miały okazje wykazać się refleksem, zręcznością, wiedzą oraz talentem literackim – jedno z zadań polegało na ułożeniu krótkiego wiersza dotyczącego szkoły.

      
      

Ukoronowaniem części oficjalnej było wykonanie wspólnego dla wszystkich obecnych zdjęcia, które odebrać będzie można na X – jubileuszowym – Festynie Rodzinnym w dniu 13 maja.

Pewne swoich talentów kulinarnych grono pedagogiczne przygotowało dla swoich gości poczęstunek, który wywołał szczery podziw obecnych. Dalsza część imprezy płynęła przy przysłowiowej kawie i wspomnieniach.

      

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i wszystkim, którzy włączyli się do organizacji tego ciepłego popołudnia i wieczoru – czas bowiem minął bardzo szybko. Zapraszamy na kolejne spotkanie.

autor: Grażyna Okaj

 

[Not a valid template]