SP20 DYSKOTEKA „BIAŁO-CZERWONI”;-)

    16 listopada w bardzo nietypowy sposób kontynuowaliśmy celebrowane 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie „20-tki” spędzili to piątkowe popołudnie na szkolnej dyskotece, tym razem pląsając na parkiecie w barwach biało-czerwonych – jak przystało na wzorowych kibiców Naszej Niepodległej.

      O obsługę techniczną zadbali niezawodni DJ-e z klasy 7a pod czujnym okiem p. Artura Boratyńskiego. Wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło także naszych kochanych gimnazjalistów, którzy już niedługo opuszczą mury szkoły, dlatego postanowili wykorzystać każdą okazję do spędzenia wspólnych chwil z rówieśnikami. Przy okazji jedna z uczennic klasy 3aG miała „odlotową” imprezę urodzinową;-)

   Dziękujemy także nauczycielom: p. Agnieszce Piwowarczyk, p. Aleksandrze Wesołowskiej i p. Piotrowi Derekowi, którzy wraz z opiekunem gimnazjalnego SU poświęcili czas na opiekę nad uczestnikami dyskoteki, po czym stwierdzili, że równie dobrze się bawili i polecają się na przyszłość;-)

    O udanej imprezie świadczą słowa uczestników: „Szkoda, że to już koniec…”; „Chętnie zostałabym jeszcze!”; „Dlaczego tak krótko?”.

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr MONIKA BODZEK