SP 20 G 8 na Festiwalu Meritum Wizja

G8 na V Festiwalu Meritum Wizji

8 marca nasi gimnazjaliści wzięli udział w festiwalu odbywającym się w ZSTiO MERITUM. Motywem przewodnim tym razem był „Portret Kobiety-Naprawdę jaka jesteś,  nie wie nikt”.

Wszyscy nasi konkursowicze wrócili z nagrodami.

Piotr Wachstiel z klasy 3bg zajął I miejsce w konkursie recytatorskim, tuż za nim uplasował się Jakub Lampa z klasy 2bg.

W konkursie piosenki II miejsce zajęły dziewczyny ( śpiewające w j. francuskim ) z klasy 3ag : Natalia Sąsała, Bogusława Majewska, Klaudia Grabowska, Zuzanna Szwejda i Wiktoria Naczyńska.  Trzecie miejsce wyśpiewała Sandra Śliwa z tej samej klasy.

W konkursie fotograficznym zwyciężczynią została Zuzanna Szwejda z klasy 3ag, wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Kocur, Bogusława Majewska (3ag).

Dodatkowo dyplom otrzymał laureat konkursu mającego miejsce podczas XVII Forum Nauki: Piotr Beliniak z klasy 3bg– II miejsce (za portret Stefana Banacha), podziękowanie za udział w konkursie literackim trzymała Karolina Komor z klasy 7b.

 

Wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów ( Katarzyna Bednarek, Anna Bula, Ewelina Kuzińska, Beata Machulec, Justyna Jaskuła) gratulujemy 😊