SP 20 ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY”;-)

   27 listopada – z lekkim „falstartem” 😉 – obchodziliśmy andrzejki. Z tej okazji w szkole zorganizowano dyskotekę dla uczniów z klas 4.-8.

    Podczas imprezy nasi podopieczni nie tylko pląsali po parkiecie w rytmie hitów wybranych przez niezawodnych DJ-ów, lecz również mieli okazję skorzystać z andrzejkowych wróżb przygotowanych przez niezwykle kreatywne ósmoklasistki;-) W ten sposób poznali m.in. imiona swoich przyszłych „drugich połówek” oraz zawód, a także – na koniec tego wyjątkowego party – uczestniczyli w tradycyjnym ustawianiu bucików, przewidując „rychły” ślub;-) Nie zabrakło konkursów, cieszących się szczególnym zainteresowaniem naszych uczniów, takich jak: „Andrzejkowi wierszokleci i poeci”, czy „Krzesełka”. Jak zawsze zadbaliśmy o słodkie upominki dla zwycięzców i „przegranych”;-)

   Co ciekawe – znalazła się grupa wyjątkowych pasjonatów sportu, którzy z godną podziwu determinacją w rytmie muzyki ćwiczyli „brzuszki”, przysiady, pompki itp. Mamy nadzieję, że nauczyciele wf-u nagrodzą ich 6-tkami  – naprawdę na nie zasłużyli;-)

    Dziękujemy za pomoc w opiece nad uczniami paniom: Aleksandrze Wesołowskiej i Jolancie Pietrołaj.

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNEJ – KARNAWAŁOWEJ – DYSKOTECE

OPIEKUNKI SU

Monika Bodzek

Izabela Janowska-Jelito