„PRZEBOJOWA” NOC W SZKOLE

   nocc34 Zapewne wielu z Was na długo zapamięta noc z 17 na 18 czerwca. Bawiliście się wyśmienicie, spędzając czas z rówieśnikami w ukochanej szkole;-) Tym razem nikt Was nie odpytywał (no może z małym wyjątkiem;-P) i nie dręczył kartkówkami. Opiekujący się Wami nauczyciele (panie: Joanna Mikos, Monika Bodzek, Anna Babij, Magdalena Wiśniewska, Katarzyna Stanclik, Jolanta Pietrołaj, Justyna Jaskuła i Aleksandra Niedźwiedź-Stawarz) pokazali drugą twarz – tryskających humorem wodzirejów i kompanów w zabawie.

Imprezę rozpoczęła dyskoteka, podczas której niezawodni DJ-e z kl. IIIbG poderwali do tańca niemal wszystkich uczestników „nocki”. Największe hiciory ostatnich lat napełniły nas pozytywną energią.

Kolejny etap to „stacje”, które odwiedzaliście w podziale na grupy. Mieliście okazję „zaliczyć”;-): KARAOKE, POKÓJ STRACHÓW, POKAZ MODY, KALAMBURY. Największym zainteresowaniem cieszyła się GRA TERENOWA, podczas w ciemnościach szukaliście zaszyfrowanych liter hasła. Z kolei wśród nauczycieli najwięcej emocji wzbudziły przygotowywane pod ich kierunkiem spontaniczne SCENKI „Z ŻYCIA SZKOŁY”. Niejeden z Was ujawnił wówczas nieprzeciętne zdolności aktorskie.

Na koniec uczestniczyliście w NOCNYM MARATONIE FILMOWYM. Niektórzy z Was popadali jak „śnięte rybki”, czego dowodzą zrobione przez „paparazzich” fotki;-)

Nie obyło się bez „akrobatycznych lotów nauczycielskich”, ale o tym wiedzą już tylko wtajemniczeni;-)

ŻYCZYMY WAM CUDOWNYCH, BEZPIECZNYCH, DŁUUUGICH WAKACYJNYCH DNI!!!

OPIEKUNOWIE SU

Monika Bodzek

Joanna Mikos