„KOCHAM CIĘ, SZKOŁO!”, czyli „50” SP20 na wesoło

28 marca w ramach trwających od początku roku szkolnego obchodów jubileuszu szkoły odbył się turniej „KOCHAM CIĘ, SZKOŁO!”. Turniej wzorowany był na formacie popularnego programu rozrywkowego TVP2. Imprezę rozpoczęła piosenka napisana przez uczennicę kl. II bg Darię Radzimirską i pięknie odśpiewana przez autorkę wraz z koleżankami z kl. I b i II b gimnazjum.

W 7 konkurencjach („Zakazane słowa”, „Literatura”, „Polszczyzna”, „Kto jest kim?”, „Licytacje”, „Koszyk fortuny” oraz „Urodziny” w SP i „Kalambury” w G) cztery drużyny złożone z przedstawicieli klas „A” i „B”,   a w przypadku SP także klasy „C” miały możliwość wykazania się wiedzą na temat szkoły, jej historii  oraz życia i twórczości patrona Władysława Broniewskiego. Wszystkim uczestnikom dopisywały humory. Drużyny wspierała wspaniała publiczność. Zarówno w szkole podstawowej, jak i gimnazjum zwyciężyły drużyny reprezentujące klasy „B”. Zwycięzcom „Gratulujemy!”.

Turniej poprowadził: Anna Rakowska i Paulina Wydrych z kl. II bg. Obsługę multimedialną zapewnili niezastąpieni uczniowie z kl. III bg – Mateusz Stolarski i Przemysław Rosiński.

Scenariusz turnieju opracowała p. E. Kuzińska. Efektowną scenografię przygotowały p. A. Dyla i p. Aleksandra Niedźwiedź – Stawarz, o oprawę muzyczną zadbała p. A. Bula, a profesjonalne zdjęcia z imprezy wykonała p. J. Jaskuła.

Informacja: E. Kuzińska

Foto: J. Jaskuła

[Not a valid template]