„Klub Młodego Podróżnika” – zakończył rok szkolny na Dzikim Zachodzie

W dniu 20 czerwca 2017r. chętni uczniowie z Klubu Młodego Podróżnika wybrali się na wycieczkę do Westernowego Miasteczka Twinpigs w Żorach.

Po przybyciu na miejsce ukazało się nam miasteczko, idealnie odwzorowujące krajobraz dzikiego zachodu.  Przy wejściu powitał nas kowboj, który przedstawił program przygotowanych dla nas atrakcji. Było Kino 5D, Family Coaster, Karuzela Whisky i wiele innych atrakcji. Do najbardziej obleganych należała Karuzela Trapera, po której wszystkim kręciło się w głowach. Niezapomnianą atrakcją było Tajemnicze Podziemie, gdzie mogły zderzyć się z powiewem zimnego wiatru z wypełnionych lodem korytarzy, jak i z bliska zobaczyć dzikie węże, ogromnego niedźwiedzia oraz gigantyczne koło młyńskie Far West. Wznieśliśmy się w pięknych gondolach na wysokość 25 metrów, skąd mogliśmy podziwiać panoramę miasteczka i okolic. Bawiliśmy się wyśmienicie. Następnie byliśmy świadkami prawdziwego napadu na bank, z pościgiem i pojedynkami rewolwerowców. W Miasteczku Twinpigs nie brakuje Kowbojów, uroczego i dowcipnego Więźnia oraz Szeryfa miasteczka. Dzieci były zachwycone, rzeczywistość nabrała nowych barw.  Emocje były nie do opisania, a nasze uśmiechnięte twarze mówią same za siebie.

„Klub Młodego Podróżnika”  zaprasza chętnych uczniów do odkrywania ciekawych miejsc oraz wycieczek pełnych wrażeń już po wakacjach.