KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY” W ZSI;-)

27 stycznia 2016r. uczniowie ZSI uczestniczyli w dyskotece karnawałowej zorganizowanej przez opiekunów SU. Tym razem -zgodnie z postulatami naszych wychowanków – podzieliliśmy czas przeznaczony na zabawę osobno dla dzieci z klas IV-VI SP i gim-nazjalistów.

Hity, przy których „pląsali” uczestnicy dyskoteki, były zgodne z „listą życzeń” osób wybierających się na tę szkolną „potańcówkę”;-) Aby uatrakcyjnić czas spędzony w gronie rówieśników nasze niezawodne „wodzirejki” z kl. IaG przygotowały szereg rozrywko-wych konkursów, w których wszyscy chętnie brali udział („Krzesełka”, „Baloniki” itp.).

Impreza była również prawdziwą „ucztą dla oka”, a to za sprawą karnawałowej scenerii (sala gimnastyczna zmieniła się – niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki;-) – w salę balową). Jednak nasz wzrok przyciągały przede wszystkim unikatowe stroje uczestników dyskoteki. Wystarczy spojrzeć na fotki, by oniemieć z zachwytu nad pomysłowością twórców strojów.

Wśród DJ-ów (młodzież z klas: IaG, IIbG i IIIbG) iskrzyło w duchu zdrowej rywalizacji. Muza oscylowała wokół różnych gatunków, ale uczniowie – jak zawsze – najlepiej bawili się przy TOP LIŚCIE DISCO POLO 😳

Mamy nadzieję, że w krótce spotkamy się w nieco większym gronie podczas kolejnej imprezy w ZSI.

Opiekunowie SU: Monika Bodzek, Joanna Mikos