HALLOWEEN PARTY

29 listopada uczniowie klas 4-6 i gimnazjaliści z ZSI brali udział   w HALLOWEEN PARTY. Trzeba przyznać, że tym razem naprawdę się popisali – dosłownie i w przenośni;-) Ich mroczna charakteryzacja  z horrorów rodem zapierała wszystkim dech w piersiach.

Sala gimnastyczna dzięki kunsztownej scenografii wykonanej przez uczennice z klasy IaG nabrała iście upiornych kształtów. Nasi niezawodni DJ-e: Olek Gibała i Piotrek Kubica zapewnili uczestnikom świetną zabawę w rytmach największych hitów  z obecnych list przebojów. Wielu z Was „dało czadu” w różnego rodzaju konkursach („Krzesełka”, „Upiorna rewia mody”), zdobywając przedmiot pożądania halloweenowych strachów – cukierki rzecz jasna. J Nie zabrakło – jak zawsze – wyczynów akrobatycznych m.in. w wykonaniu Kamila Karpińskiego.

Nad tym, by nie doszło do „rozlewu krwi”;-) czuwały – z iście stoickim spokojem – panie: Joanna Mikos, Monika Bodzek i Justyna Jaskuła. By opisać wrażenia z imprezy brak słów, dlatego najlepiej zilustrują je fotki wykonane podczas wspólnej zabawy.

OPIEKUNOWIE SU