Dla SP 20 II miejsce na REJONOWYM TURNIEJU GIER i ZABAW

         Kolejny sukces zanotowali na swoim koncie najmłodsi sportowcy  SP 20. W piątek (29.03.2019r.) wystartowali w Rejonowym Turnieju Gier i Zabaw, który zgromadził w hali KS „Michał” najlepszych zawodników z Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic Śl. Zacięta walka toczyła się od pierwszej do ostatniej konkurencji. Niestety przewaga szkoły sportowej z Chorzowa (SP 5) była zdecydowana. Mimo tego, że nasi milusińscy popełnili mniej błędów niż w finale miejskim nie udało im się wygrać z szybszymi rówieśnikami. Wyrównaną walkę nawiązali natomiast z zawodnikami ze Świętochłowic (SP 1) wygrywając 12 z 15 zabaw. Tym sposobem zakończyli rywalizację na II miejscu.

Reprezentanci naszej szkoły to: Maja DUDEK, Martyna RUTKOWSKA, Konrad WITKOWSKI i Artur MIŁOSZEK z IIa, Lena KASPAREK, Patrycja ŻYREK, Łukasz GRYC i Jakub ŚNIADY z IIb, Kornelia GINTER, Fabian PRUKOP i Norbert KOTERWA z IIIa, Zuzanna LEDWIG, Kamil KANDZIA, Matylda ĆWIERTNIEWICZ, Paulina NYL,  Dawid WĘGLORZ, Ksawery LEPARCZYK i Szymon WARCZAK z IVa, Paulina SPYRA, Wioletta KOPERNATZKA, Natalia RURAŃSKA, Dominika ŚLEDZIK, Piotr GRABOWSKI, Maciej MACIEJSKI i Adam SKWARA z IVb, Magdalena ROEDER, Bartosz OCIEPKA i Colin KUKLA z Va, Wiktor KIRSZNIOK z Vb, Kaja BIAŁAS i Jagoda STERA z Vc.    

 

Jako sędziowie młodzieżowi w organizacji i sędziowaniu zawodów pomagały: Kaja KORNAT z VIa, Julia FIMA i Klaudia RITTER z VIIIb, Weronika KACZMAREK, Julia PUZIO i Marta ZAGÓRNA z IIIaG oraz Wiktoria KACZMAREK z IIIbG.

 

Gratulujemy naszym „Milusińskim” wspaniałego występu! 🙂 i dziękujemy dziewczętom oraz p. M. Wróblewskiej za pomoc 🙂

 Info i zdjęcia: J. Wróbel