ANDRZEJKOWO – MIKOŁAJKOWE ATRAKCJE W ZSI;-)

30 listopada zgodnie z tradycją uczniowie ZSI uczestniczyli w szeregu zabaw andrzejkowych. Podczas przerw obiadowych mogli sobie powróżyć, czemu towarzyszyło mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. Jak będzie miała na imię Twoja druga połówka? Kim będziesz w przyszłości? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiadała „ręka losu”;-)

    Po południu uczniowie SP i gimnazjaliści pląsali w rytm dysko-tekowych taktów przygotowanych przez niezastąpionych DJ-ów z klas IIaG i IIIbG. Tym razem udało nam się zachęcić do zabawy dosyć sporo młodzieży z „Ósemki”. Nie zabrakło wyjątkowych kreacji i charakteryzacji, które ubarwiły nastrojowe ciemności panujące na małej sali gimnastycznej;-)

 🙂 DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W ZABAWIE 🙂 

    6 grudnia jak co roku progi naszej szkoły przekroczył Święty Mikołaj w asyście niezwykle efektownych  aniołków i diabełków z kl. IIaG;-)

     Nasi najmłodsi podopieczni już od rana biegali podekscytowani, wypytując nauczycieli, kiedy wreszcie zjawi się ich upragniony gość. Uczniowie otrzymali słodkie upominki, za które odwdzięczyli się piosenką lub wierszykiem. Uśmiech nie znikał z ich twarzy. Wśród obdarowanych nie zabrakło „starych koni” – naszych gimnazjalistów, którzy z sentymentem przypomnieli sobie czasy wczesnego dzieciństwa.

OPIEKUNOWIE SU Monika Bodzek Joanna Mikos